Mitch & Mitch & Kassin na Spring Break 2017

26 stycznia 2017

Spring Break ogłosił kolejnych artystów, którzy wystąpią na tegorocznej edycji festiwalu. Wśród nich Mitch & Mitch & Kassin. Koncert na poznańskim festiwalu odbędzie się w ramach trasy koncertowej promującej zaplanowany na wiosnę nowy album zespołu. Więcej info wkrótce.

Więcej info: http://spring-break.pl/zespoly/mitch-mitch/
Bilety: http://spring-break.pl/bilety/

Dokładnie 3 lata, 2 miesiące i 12 dni temu Mitch jako nie-Mitch występował w legendarnym klubie Audio Rebel, usytuowanym w malowniczej dzielnicy Rio de Janeiro – legendarnym Botafogo. Na rzeczonym koncercie pojawił się Kassin, legendarny brazylijski muzyk i producent, grający ze wszystkimi i produkujący wszystkich. Tuż po koncercie zabrał Mitcha do swojego legendarnego studia Marini, gdzie rozmowom i słuchaniu muzyki nie było końca. Na czołach obydwu momentalnie zapaliła się tak zwana lampka. Po powrocie z występów w Brazylii Mitch porozmawiał z drugim, legendarnym, Mitchem i powstał plan nagrania wspólnej, już wkrótce legendarnej płyty pod szyldem Kassin & Mitch & Mitch. Albo Mitch & Mitch & Kassin. Nie wiadomo. Plan udało się zrealizować latem 2016, gdy do
legendarnego studia Kassina dotarli obaj legendarni Mitche, by zarejestrować swoje legendarne ścieżki. Owocem sesji jest 12 utworów, które już wiosną 2017 pojawią się na pełnoprawnym wydawnictwie fonograficznym, popartym trasą koncertową po uwielbianym przez Mitchów kraju – legendarnej Polsce.